JUGUM

Komandos formavimas ir savęs pažinimas


Auginkite vieningą ir kūrybišką profesionalų komandą. Šiuo metu „Jugum“ organizuoja šiuos komandos formavimo užsiėmimus:

„Komandos formavimas ir savęs pažinimas per fraktalų piešimo techniką (2-jų dalių seminaras)“

Skirta darbo kolektyvams, kolektyvų vadovams ir visiems, besidomintiems dailės terapijos būdais

Kaina: 59 € + PVM

Seminaro data derinama individualiai pagal poreikį.

Vienos dalies trukmė:

4 val. (13:00-17:00)

Ypatinga šių užsiėmimų nauda:

Pritaikomumas:
Šios bazinės žinios suteiks galimybę savarankiškai piešti bei suprasti piešinius. Techniką galėsite naudoti organizuojant kolektyvo laisvalaikį ar asmeniniams poreikiams. Tai bus puiki komandinio darbo praktika.

Temos:
I dalis. Testinio piešinio piešimas. Piešimo taisyklės. Linijos ir jų reikšmės, piešinio konfigūracija, langelių ir jų dydžių, spalvų ir atspalvių reikšmės.
II dalis. Piešinių šifravimas. Kaip technikos pagalba daryti įtaką keičiant mąstymo, elgesio stereotipus, ugdyti naujus charakterio bruožus ar išryškinti savo stipriąsias puses. Įvairių klausimų sprendimas naudojant fraktalinį piešimo metodą.

Fraktalų piešimas – vizualinės savianalizės technika, padedanti labiau pažinti, suprasti bei priimti save ir kitus aplinkoje, kurioje praleidžiame didelę laiko dalį: darbe, šeimoje ir pan. Technika lengvai įsisavinama ir visiems prieinama, nepriklausomai nuo amžiaus, išsilavinimo ir t.t. Ją naudoti gali tiek mokantys piešti, tiek galvojantys, kad piešti nemoka

Fraktalinis piešinys – tai lyg veidrodis, kuriame galime pamatyti save. Daugkartiniai tyrinėjimai rodo, kad žmogaus smegenys išlaiko išsamią informaciją apie asmenybę, įpročius ir tikslus, viską, kas susiję su žmogaus ir jo artimųjų fiziologija. Atliekant technologinius veiksmus, kurie sudaro šio metodo pagrindą, įmanoma ištraukti informaciją iš pasąmonės ir iškelti ją į išorinį – sąmonės lygmenį. Kadangi išorinių dirgiklių nėra (piešiama užsimerkus ir spalvos renkamos nežiūrint), pasiekiamas svarbiausias tikslas: išsijungęs protas užleidžia vietą mūsų nesąmoningajai sričiai.

Užsiėmimo metu dalyviams pristatoma piešimo technika, supažindinama su piešinyje esančiomis spalvų, linijų, formų, piešinio išsidėstymo lape ir pan. reikšmėmis. Pabaigus piešti, vyksta piešinių paroda – aptarimas. Dalyviai gauna dalomąją medžiagą ir pažymėjimą.

Seminarą veda Laima Barbora Pauliukėnė, asociacijos FRACTUS LT prezidentė, turinti daugiau nei dešimt metų vadovavimo patirties su personalo valdymu susijusiose organizacijose. Sertifikuota fraktalinio piešimo metodo mokytoja. Geštalto institute baigė mokymus – Geštaltas organizacijoje. Seminarus organizuoja darbo kolektyvams ir privatiems asmenims, veda kūrybinius vakarus, su piešėjų grupe organizuoja darbų parodas.

Registracija
http://jugum.lt/registracija/

Seminaras vyks:
UAB JUGUM.
Kalvarijų 39

Susisiekite

JUGUM komanda:

Jums nepavyko išsiųsti cv, nes nesutikote su privatumo politika. Bandykite dar kartą.